Komple Konteyner
 
FCL yani komple konteyner hizmetimiz, bir yükleyici tarafından yüklenen konteynerin tümünün, bir ya da birden fazla alıcıya sevk edilmesini kapsar. Unutmayın, Olimpia Lojistik olarak, geniş acente ağımız ve Türkiye’ye çalışan bütün hatlarla olan kontratlı navlunlarımız sayesinde bütün Türkiye limanlarına ve Türkiye’nin dış ticareti olan her yurtdışı limanına hızlı, alternatifli ve ekonomik denizyolu taşıma hizmeti veririz.
 
Şimdi İletişime Geçin

Parsiyel Konteyner
 
LCL yani parsiyel konteyner hizmetimiz, birden fazla yükleyici tarafından yüklenen konteynerin tümünün, bir ya da birden azla alıcıya sevk edilmesini kapsar. Hem Türkiye’de hemde Dünya’da kurmuş olduğu güçlü hizmet ve servis tedarik zincirimiz ile limandan limana veya kapıdan kapıya hizmet veririz.
 
Şimdi İletişime Geçin

Kombine Hizmetler
 
Gerekli durumlarda hava, deniz ve kara taşımacılığını kapsayan kombine hizmetimizle optimum çözümler sunarız . Güçlü, modern, ihtiyaç duyulan her yerde hizmet sunabilen, kesintisiz bilgi akışı sağlayabilen ve sürdürülebilir performans garantisi veren hizmet alt yapımız her türlü talebinizi karşılayabilecek kapasitedir.
 
Şimdi İletişime Geçin
Size Özel Çözümler için Bizimle İletişime GeçinİLETİŞİME GEÇİN