Fuar Lojistiği
 
Uluslararası fuar, sergi ve kongre gibi organizasyonlar ticari bağlantıların gerçekleştirildiği ve ülkeler arası ilişkilerin güçlendirildiği günümüzün en önemli fırsatlarından biridir. Katılımcı ülkelerin tanıtımını yaptığı, sanayi ve ticaretin gelişmesini sağlayan bu tip etkinliklerde katılımcı firmalar kadar fuar ve etkinlik nakliyesi konusunda uluslararası alanda uzmanlaşmış total lojistik hizmetler veren bir firmaya ve tecrübeli bir kadroya gereksinim duyulur. İşte bu noktada OLİMPİA LOJİSTİK olarak biz devreye gireriz. Çünkü fuar lojistiğinin ne kadar önemli ve dar zamanlı bir süreç olduğunu biliyoruz. Tamamen tecrübe ve gelişmiş ilişkiler ile zor olarak görünen bu süreci müşterilerimize kolayca geçirtmek bizim işimiz!
 
Şimdi İletişime Geçin

Dünyanın Her Yerinde
 
Uzun yıllarını lojistik sektörüne vermiş olan yönetimimiz ve sizlerin ihtiyaçlarını kolayca giderecek tecrübe ve yetişmiş eleman gücüne sahip şirketimiz dünyanın her yerindeki fuar lojistiği ihtiyacınıza cevap verir.  
 
Şimdi İletişime Geçin

2006 Yılından Beri
 
Olimpia Lojistik olarak 2006 senesinden bu yana ticaretin kalbi İstanbul Merkez Ofisi ile Türkiye genelindeki bütün uluslararası taşıma yapılan limanlardan ithalat / ihracat konteyner ve dökme yük taşıması yapmaktayız. İşte bu tecrübemiz sayesinde, fuar lojistiği ihtiyacınız için hızlı, güvenilir ve yaratıcı çözümler sunarız.
 
Şimdi İletişime Geçin
Size Özel Çözümler için Bizimle İletişime GeçinİLETİŞİME GEÇİN